Vyhledávač na webu
Vyhledač Google

Admins:

Kyle

Eri

Santis

Moderators:

baraba

blazo

e-mail: 

dota.progaming@gmail.cz

TOPlist

 

Defense of the Ancients Clan web & Warez

 
 

Co je to DotA

DotA AllStars (zkratka Defense of the Ancients AllStars) je neoficiální mapa hry Warcraft 3 Ledový trůn (anglicky The Frozen Throne), která není technicky podporována společností Blizzard Entertainment.

Jedná se o týmovou strategickou hru, která je určena hlavně pro týmy 3v3, 4v4 a 5v5, ojediněle také 2v2 nebo 1v1 (při 2v2 již není možné pokrýt dostatečně celou mapu a u 1v1 nelze mluvit o hře, jelikož základem je teamplay).

Hlavním úkolem hráčů mapy je proniknout do základny nepřátelského týmu, a tam zničit hlavní budovu, která je chráněna věžemi a jinými strukturami, jež je nutno zničit nejdříve, protože hlavní budova je do této chvíle „nezranitelná“, což má za úkol bránit předčasnému ukončování hry rebelujícími hráči (budovou je myšlen 3D objekt ve hře, který engine hry ho bere jako budovu). U Scourge je to Ledový trůn, u Sentinel Strom světa. Po zničení tohoto hlavního objektu okamžitě vyhrává strana, jež budovu zničila.

Hráč ovládá jednoho hrdinu, se kterým se probíjí dopředu, směrem k soupeřově základně, v čemž se mu snaží zabránit nepřátelské jednotky (creepové - rodí se automaticky v základně a nelze je ovládat - jejich jediným úkolem je bezhlavě útočit na soupeřovu základnu a dodávat peníze a zkušenosti hrdinům, kteří je zabijí - nepřátelským) a hrdinové, pomáhají mu spojenečtí hrdinové a jednotky. Každý hrdina je unikátní, má jiné schopnosti a jiná kouzla. Pro každého hrdinu je nejlepší různá kombinace předmětů. Žádný hrdina není nejlepší ani nejhorší, proti každému hrdinovi je nějaký, který je proti tomu druhému silný a v boji efektivní.
Systémové požadavky:
Za poznamenání také stojí, že i když je DotA "jen" módem do hry Warcraft 3 Ledový trůn, tak se její požadavky na systém oproti samotnému Warcraftu III tFT podstatně liší.

Abyste mohli Dotu hrát tak, aby Vás v žádné části hry nezaskočilo sekání nebo jiné problémy, měl by Váš počítač splňovat minimálně následující:

  • Processor : Intel Pentium 4 1600Mhz / AMD Athlon hodnocený na 1400+
  • RAM : 512 MB (pro Win2k / XP) ; 1GB (pro Win Vista)
  • Grafická karta : GeForce 4 s 32-64MB onboard paměti nebo ekvivalentní
  • Internetové připojení : 256/128 kb/s (down/up) ; pokud byste chtěli hry zakládat (hostovat) tak 512/256 kb/s (down/up) a zároveň nasměrovaný herní port (výchozí 6112), připojení s nízkým a stálým pingem bez packet lossu.

Dále nesmíme opomenout různé platformy, přes které je možno Dotu hrát, nejznámější jsou Battle.Net (oficiální server od Blizzard Entertainment), dále také Garena nebo Hamachi (tyto platformy využívají rozhraní LAN tak, že jej emulují).

zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/DotA_Allstars

 
Prohlášení o Cookies